obanku.pl

Opinie o ING Bank Śląski SA

ING Bank Śląski SA

W dniu 20.06.2023 byłam klientką Banku ING BANK ŚLĄSKI O/ Sosnowiec przy ul. Henryka Sienkiewicza 3 . Gorąco polecam Bank ING , profesjonalna obsługa od samego wejścia przesympatyczna Pani przywitała mnie pytając w czym może mi pomóc. Następnie skierowała mnie do specjalisty i trafiłam do Pani Beaty Sz. Pani przemiła, kompetentna, wszystko szczegółowo wyjaśniała , informowała kolejno o tym co robi w kwestii rozwiązania problemu oraz zablokowanej karty. Obsługa i udzielona mi pomoc przez Panią Beatę była rzeczowa, profesjonalna, ale także miła, z dużą wyrozumiałością do drugiego człowieka. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Pani Beato.

AGNIESZKA WÓJCIK (Sosnowiec)
23.06.2023
Оcena: 5

NIECZYNNY w budynku Starostwa =kpina z klientow

Henryka (Cieszyn)
26.09.2022
Оcena: 3

Dodaj opinię o ING Bank Śląski SA

  Wiadomości — ING Bank Śląski SA

  Wszystkie wiadomości bankowe

  Informacje bankowe

  ING Bank Śląski SA (ING BSK) – bank komercyjny z siedzibą w Katowicach przy ul. Sokolskiej 34, świadczący usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji (bank uniwersalny). Jest 5. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów, a 8. pod względem liczby placówek.

  ING Bank Śląski- jaki to bank?

  ING Bank Śląski SA to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce, który jest częścią globalnej grupy bankowej ING. Został założony w 1989 roku i obecnie posiada ponad 380 oddziałów na terenie całego kraju.

  Bank oferuje szeroki zakres produktów i usług, w tym konta bankowe, kredyty, karty debetowe, karty kredytowe, lokaty, ubezpieczenia i wiele więcej. Ponadto ING Bank Śląski SA jest jednym z liderów w dziedzinie cyfrowych usług bankowych, zapewniając swoim klientom dostęp do bankowości internetowej i aplikacji mobilnych.

  ING Bank w Polsce świadczy szeroki zakres usług finansowych dla osób fizycznych i prawnych. Najwygodniejszym i najwydajniejszym systemem dla obu kategorii klientów jest system ING Online, który usprawnia interakcję między bankiem a użytkownikami końcowymi. Korzystając z bankowości internetowej, klienci ING Online zyskują wygodę, mobilność i elastyczną kontrolę nad transakcjami finansowymi.

  Historia

  Powstał jako Bank Śląski w 1988 roku w wyniku wyodrębnienia z NBP. W 1991 został przekształcony z banku państwowego w spółkę akcyjną, a w 1994 jego akcje trafiły na GPW. Od 1996 r. większościowym udziałowcem banku jest holenderska ING Groep. W 2001 roku Bank Śląski połączono z ING Bank N.V. Oddział w Warszawie. Od tego czasu bank używa nazwy ING Bank Śląski. 4 kwietnia 2016 Rada Nadzorcza powołała Brunona Bartkiewicza na stanowisko Prezesa Zarządu Banku

   

  Dane bankowe

  Pełna nazwa: ING Bank Śląski SA

  Siedziba: ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice

  SWIFT: INGBPLPWXXX

  Site: www.ing.pl/

  Phone: 32 357 00 69