obanku.pl

Opinie o Bank Millennium SA

Bank Millennium SA

Obsługa w banku Millennium Luboń ul. Żabikowska TRAGICZNA pani przy pierwszej wizycie krzyczała do mnie na środku holu banku - brak jakiejkolwiek kultury... wprowadziła mnie w błąd... kolejna wizyta to już jakiś koszmar - nie do końca wiem czy pani zza biurka tym razem !!! nie wie w jakim banku pracuje? Nie miła, arogancka, nie dająca wyjaśnić problemu z mojej strony... czułam się jak nie potrzebny mebel, który przeszkadza. Moja noga w tym banku czyli MILLENNIUM więcej nie postanie, chociaż bym miała iść do Centrum Praw Konsumenta i tak następnym razem zrobię... SZKODA CZASU NA BRAK KULTURY ze strony pani za "lady" bankowej... Nie jesteśmy dla was tylko wy jesteście dla Nas... kompetencje zerowe AROGANCJA 100% Tak jak przyszłam z problemem tak z nim wyszłam

Natalia (Polska)
07.12.2023
Оcena: 1

Chciałabym podziękować Pani Sylwii Karasińskiej za profesjonalna obsługę, wnikliwość i cierpliwość. Pani Sylwia to wspaniały Pracownik, który w wykonywane zajęcia wkłada serce.

Ewa (Polska)
26.10.2023
Оcena: 5

Bardzo dziękuję Pani Sylwii Karasińskiej za fachową obsługę i życzliwość. To osoba niezwykle miła, uczynna, cierpliwa wobec klienta. Słowa uznania za zaangażowanie w pracę.

Ewa (Polska)
24.10.2023
Оcena: 5

Procedury banku utrudniaja zalatwienie sprawy. Podany numer do placowki to numer infolinii. Infolinia nie moze skontaktowac klienta z doradca w inny sposob jak wyslanie do niego symulacji kredytu. Nie mozna tez sprawdzić czy taki doradca jest w danej placowce dostepny.

Marian (Polska)
17.04.2023
Оcena: 2

Chciała bym bardzo podziękować Pani Ani za przemiłą obsługę i cierpliwość wszystko kąkretnie wyjaśniła kobieta z sercem na dłoni

Bożena. L (Sępólno Krajeńskie )
28.11.2022
Оcena: 3

Dodaj opinię o Bank Millennium SA

  Wiadomości — Bank Millennium SA

  Wszystkie wiadomości bankowe

  Informacje bankowe

  Bank Millennium SA – bank komercyjny z siedzibą w Warszawie. W 2018 r. był 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów.

  Historia

  Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Jeden z pierwszych polskich banków komercyjnych oraz pierwszy bank notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Pierwotnym wcieleniem dzisiejszego Banku Millennium był powstały w 1989 Bank Inicjatyw Gospodarczych. Początkowo 98% udziałów w nim posiadały Warta, Poczta Polska, PZU, centrala handlu zagranicznego Universal i Transakcja (spółka KC PZPR i ZSMP), a 2% posiadały osoby fizyczne.

  W 1997 doszło do fuzji BIG SA z Bankiem Gdańskim SA w wyniku której powstał BIG Bank Gdański. W 1998 roku pojawiła się nazwa Millennium dla klientów detalicznych a w 2003 r. BIG Bank Gdański przekształcono w działający do dziś pod tą samą marką Bank Millennium, którego głównym akcjonariuszem i partnerem został portugalski Banco Comercial Portugues (BCP). Obecnie BCP posiada 50,1% akcji Banku Millennium.

  Wakacje kredytowe. Możesz zawiesić spłatę kredytu hipotecznego od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. – na 1 miesiąc w każdym kwartale. Z wakacji kredytowych możesz skorzystać tylko dla jednej umowy kredytu hipotecznego, jeśli łącznie spełniasz te warunki: masz kredyt hipoteczny w złotówkach; umowa została zawarta w celu zaspokojenia Twoich potrzeb mieszkaniowych; umowa została zawarta przed 1 lipca 2022 roku, a termin zakończenia okresu kredytowania określony w tej umowie przypada po upływie 6 miesięcy od tej daty.

  Numer na infolinię

  (+48) 22 598 40 40  godziny pracy: Infolinia czynna 24/7

  Pandemia koronawirusa na szczęście ustała, a infolinia Millennium Banku w dalszym ciągu świadczy swoje usługi. Nic dziwnego – zdarzają się stresujące sytuacje, w których potrzebujemy doraźnej pomocy, a placówki stacjonarne są zamknięte. Aby zapobiec ewentualnym komplikacjom, warto skorzystać z wsparcia konsultantów i zadzwonić na infolinię Millennium. Podejrzewamy, że niewiele osób ma zapisanych telefon do banku, dlatego kontakt z infolinią uzyskacie pod poniżej podanym numerem.

   

   

  Dane bankowe

  Pełna nazwa: Bank Millennium SA

  Siedziba: Warszawa, ul.Stanisława Żaryna 2A

  SWIFT: BIGBPLPWXXX

  Site: www.bankmillennium.pl

  Phone: 801 331 331, +48 22 598 41 14