obanku.pl
Warszawa

Santander Consumer Bank SA

Santander Consumer Bank SA
licencja № 212

Informacje bankowe

Santander Consumer Bank - jaki to bank?

Santander Consumer Bank realizuje w Polsce główną strategię swojego inwestora – Santander Consumer Finance, należącego do hiszpańskiej grupy Santander. Santander Consumer Bank od 6 lat niezmiennie przoduje na rynku kredytów na samochody nowe i używane. Bank oferuje również lokaty terminowe z atrakcyjnym oprocentowaniem – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestorów instytucjonalnych. Oferuje również szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych.

Santander Bank Polska to jedna z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce.

Jesteśmy też dziś jednym z najprężniej i najszybciej rozwijających się banków w Polsce, zaspokajając potrzeby milionów klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Oferujemy kompleksowe usługi finansowe według najwyższych standardów, wsparte nowoczesną technologią bankową.

Relacje z klientami oparte na wzajemnym zaufaniu są dla nas najważniejszym atutem. To ukierunkowanie umożliwia naszym klientom osiąganie celów poprzez korzystanie z zaawansowanych rozwiązań finansowych Banku, szybkie decyzje kredytowe oraz proste, przejrzyste procedury.

Wieloletnie doświadczenie oraz nowatorskie podejście pozwalają nam oferować nowoczesne produkty poprzez jedną z największych sieci oddziałów i placówek partnerskich (liczącą blisko 1000). Oferujemy również dostęp elektroniczny do bankowości mobilnej i internetowej.

Grupa Santander Bank Polska oferuje usługi maklerskie, zarządzanie aktywami i funduszami inwestycyjnymi, leasing, faktoring oraz pełną gamę produktów bancassurance.

Głównym akcjonariuszem Santander Bank Polska jest Santander.

Grupa Santander jest wiodącym bankiem detalicznym i komercyjnym, założonym w 1857 roku z siedzibą w Hiszpanii. Ma znaczącą obecność na 10 głównych rynkach w Europie i obu Amerykach i jest jednym z największych banków na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Jego celem jest pomaganie ludziom i firmom prosperować w prosty, osobisty i uczciwy sposób. Santander buduje bardziej odpowiedzialny bank i podjął szereg zobowiązań, aby wesprzeć ten cel, w tym pozyskanie ponad 120 miliardów euro zielonego finansowania w latach 2019-2025, a także wsparcie finansowe dla ponad 10 milionów ludzi w tym samym okresie.

Santander Bank Polska S.A. jest trzecim co do wielkości bankiem w Polsce pod względem aktywów. Do 7 września 2018 roku funkcjonował jako Bank Zachodni WBK.

Bank Zachodni WBK SA powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego SA z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym SA w 2001 roku. W tym samym roku akcje Banku zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W dniu 1 kwietnia 2011 roku Banco Santander został większościowym akcjonariuszem Banku (obecnie posiada 68,13%). Prawie 2 lata później, 4 stycznia 2013 roku Bank Zachodni WBK S.A. połączył się z Kredyt Bank S.A.

Numer na infolinię w Santander Consumer Bank
Całodobowa infolinia Santander Consumer Bank dostępna jest zarówno dla obecnych klientów banku, jak i osób zainteresowanych ofertą. Należy jednak podkreślić wyraźnie, że nie jest to infolinia Santander Bank Polska. Choć oba banki mają w swoim szyldzie nazwę Santander, to Santander Consumer Bank i Santander Bank Polska są dwoma oddzielnymi podmiotami. Klient SBP nie rozwiąże swojego problemu na infolinii SCB i vice versa, dlatego należy zwrócić uwagę, który bank jest tym właściwym do kontaktu.

z Polski: 195 00, dla osób dzwoniących spoza Polski: +48 713 589 909, godziny pracy: 24/7

Dane bankowe

Pełna nazwa: Santander Consumer Bank SA

Siedziba: Wrocław, ul.Strzegomska 42c

Strona: www.santanderconsumer.pl

Infolinia: 71 358 22 20, 195 00

Najlepsze oferty kredytów i pożyczek

od 0% do 311,75%
od 100 do 3 000 zł
od 1 do 30 dni
ZŁOŻ WNIOSEK
RRSO 313%
od 500 do 12 000 zł
30 dni
ZŁOŻ WNIOSEK
RRSO 311,90%
od 100 do 3 000 zł
do 30 dni
ZŁOŻ WNIOSEK
RRSO od 0% do 310.16%
od 500 do 15 000 zł
30 dni
ZŁOŻ WNIOSEK
Adres siedziby
Miasto
Adres
Telefon
Wrocław
Wrocław, ul.Strzegomska 42c
(71) 358-23-63, 358-23-70

Video

Santander Bank Polska